| Material | Brass Hpb57-3 |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Packaging Details | exporting packaging or as required. |
| Material | Brass Hpb57-3 |
|---|---|
| Finish | As Requirements |
| Connection | Thread |
| Packaging Details | exporting packaging or as required. |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Stainless Steel 304 316 |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,Metric Thread |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45pcs |
| Material | Steel |
|---|---|
| Finish | Zinc Plated |
| Service | OEM And ODM Business |
| Packaging Details | Cartons and packing |
| Place of Origin | China |
| Material | Aluminium,brass |
|---|---|
| Thread | BSP,METRIC THREAD,NPT,UNF |
| Size | 1/8,1/4,1/2,3/4,1",11/4",11/2" |
| Packaging Details | Cartons and pallets |
| Delivery Time | 15 work days |
| Material | Brass Hpb57-3 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Glass | Natural Glass |
| Size | 1/2",3/8"1/4,1",11/4",11/2",13/4",2" |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Material | Brass Hpb57-3 |
|---|---|
| Tube | Glass Tube |
| Surface Treatment | No Finishing |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Brass Hpb57-3 Or Customized |
|---|---|
| Glass Type | Natural Glass,Tempered Glass And Borosilicate Glass |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Brass And Natural Glass Tube |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Brass And Natural Glass Tube |
|---|---|
| Finish | No Finishing |
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |