| Material | SS304 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Zinc,nickel Plated |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Zinc,nickel Plated |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Steel |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Zinc Plated |
| Packaging Details | exporting packaging or as required. |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Thread | BSP,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Zinc,nickel Plated |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Aluminium,brass,ss304 |
|---|---|
| Thread | BSP,METRIC THREAD,NPT,UNF |
| Size | 1/8,1/4,1/2,3/4,1",11/4",11/2" |
| Packaging Details | CARTONS |
| Delivery Time | 15 work days |
| Material | Aluminium,brass |
|---|---|
| Thread | BSP,METRIC THREAD,NPT,UNF |
| Packaging | Cartons |
| Delivery Time | 15 work days |
| Payment Terms | T/T |
| Material | Brass |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,METRIC THREAD |
| Size | 1/8,1/4,1/2 |
| Packaging Details | box, pallet |
| Delivery Time | 20 work days |
| Material | Aluminium,brass,ss304 |
|---|---|
| Thread | BSP,METRIC THREAD,NPT,UNF |
| Size | 1/8,1/4,1/2,3/4,1",11/4",11/2" |
| Packaging Details | CARTONS |
| Delivery Time | 25 work days |
| Material | Aluminium,brass |
|---|---|
| Thread | BSP,METRIC THREAD,NPT,UNF |
| SERVICE | CUSTOM AVAILABLE |
| Packaging Details | CARTONS |
| Delivery Time | 15 work days |