| Material | Brass Hpb57-3 |
|---|---|
| Size | 30-56mm |
| Surface Treatment | Passivation |
| Usage | Universal |
| Packaging Details | exporting packaging or as required. |
| Material | Brass Hpb57-3 |
|---|---|
| Tube | Glass Tube |
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Brass |
|---|---|
| Size | 1/4",1/2",M12,M16 |
| Finishing | Nature |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Brass |
|---|---|
| Size | 1/4",1/2",M12,M16 |
| Finishing | Nature |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Brass |
|---|---|
| Size | 1/4",1/2",M12,M16 |
| Finishing | Nature |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Ss304 Ss316L |
|---|---|
| Service | ODM And OEM |
| Finishing | Natural |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Steel |
|---|---|
| Thread | Metric Thread |
| Size | M12x1.5 M16x1.5 |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Polycarbonate Plastic |
|---|---|
| Thread | Metric Thread,bsp Thread |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Polycarbonate Plastic |
|---|---|
| Thread | Metric Thread,bsp Thread |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Polycarbonate Plastic |
|---|---|
| Thread | Metric Thread,bsp Thread |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |