| Material | Brass |
|---|---|
| Size | M16X1.5 |
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Packaging Details | box,carton |
| Delivery Time | 25days |
| Material | Aluminium,brass,ss304 |
|---|---|
| Thread | BSP,METRIC THREAD,NPT,UNF |
| Size | 1/8,1/4,1/2,3/4,1",11/4",11/2" |
| Service | Custom |
| Packaging Details | CARTONS |
| Material | Aluminium,brass,ss304 |
|---|---|
| Thread | BSP,METRIC THREAD,NPT,UNF |
| Size | 1/8,1/4,1/2,3/4,1",11/4",11/2" |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 25 work days |
| Material | Steel |
|---|---|
| Finish | Zinc Plated And Colour Zinc Plated |
| Packaging Details | exporting packaging or custom |
| Delivery Time | 45 work days |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Material | Brass Hpb57-3 Or Customized |
|---|---|
| Glass | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Finish | No Finishing |
| Connection | Male Thread |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Brass And Natural Glass Tube |
|---|---|
| Finish | No Finishing |
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Brass |
|---|---|
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Customized |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 45 work days |