| Material | Ss304 Ss316L |
|---|---|
| Service | ODM And OEM |
| Finishing | Natural |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Steel |
|---|---|
| Thread | Metric Thread |
| Size | M12x1.5 M16x1.5 |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Steel |
|---|---|
| Thread | NPT |
| Service | ODM And OEM |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Steel |
|---|---|
| Thread | Metric Thread |
| Size | M12x1.5 M16x1.5 |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Steel |
|---|---|
| Thread | Metric Thread |
| Size | M12x1.5 M16x1.5 |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Steel |
|---|---|
| Thread | Metric Thread |
| Size | M12x1.5 M16x1.5 |
| Packaging | Cartons,pallets |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |