| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Ss304, Ss316 |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | Natural |
| Window | Borosilicate Glass(Pyrex Glass) |
| Glass Thickness | 2mm-5mm |
| Material | Stainless Steel 304 316 316L |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,Metric Thread |
| Connection | Thread / Weld |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Stainless Steel 304 316 316L |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,Metric Thread |
| Connection | Thread / Weld |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Stainless Steel 304 316 316L |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,Metric Thread |
| Connection | Thread / Weld |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Stainless Steel 304 316 316L |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,Metric Thread |
| Connection | Thread / Weld |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |
| Material | Stainless Steel 304 316 316L |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,Metric Thread |
| Connection | Thread / Weld |
| Packaging Details | standard export packaging |
| Delivery Time | 45 work days |