| Material | Brass,aluminum,stainless Steel.carbon Steel |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,METRIC THREAD |
| Size | 1/4",1/8",1/2",3/8" |
| Packaging Details | exporting packaging |
| Delivery Time | 25 work days |
| Material | Brass,aluminum,stainless Steel.carbon Steel |
|---|---|
| Thread | NPT,BSP,METRIC THREAD |
| SIZE | 1/8",3/8",1/2",1/4",3/4",1" |
| Packaging Details | box, pallet |
| Delivery Time | 20 work days |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,NPT,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thread | BSP,Metric Thread |
| Finish | No Finishing |
| Window | Natural Glass |
| Glass Thickness | 2mm-8mm |